• ТАКМИЧЕЊА И КУРСЕВИ

• "Mali Pjer"

• ЛОРЕМ ИПСУМ

ЛИНК

• Берза уџбеника ће се одржати у петак 11.9. од 11 до 16 часова у дворишту Графичко-медијске школе.
          Моле се сви ученици да донесу своје прошлогодишње уџбенике, како би берза била што успешнија.

• ЂАЧКИ ПАРЛАМЕНТ

•

У раду парламента учествују ученици свих одељења (по два представника), педагог и психолог. Ученици на парламенту могу да изнесу своје мишљење о школи, професорима, настави и да предлажу како одређени проблеми могу да се реше или једноставно да захтевају да се неке ствари промене. Ђачки парламент, преко својих представника, може да присуствује састанцима школског одбора и на тај начин утиче на школске одлуке.
    • Сајам запошљавања

Графичка школа ће у сарадњи са својим социјалним партнерима  у петак 31.5.2020. године од 12 до 14 часова у Графичкој школи организовати Сајам запошљавања и професионалне праксе. Због великог интересовања графичких предузећа за запошљавање наших ученика одлучили смо да на једном месту спојимо послодавце и будуће графичке раднике.
                Посетиоци сајма ће осим наших матураната бити и ученици трећег разреда који су заинтересовани за сезонски рад и обављање праксе у току следеће школске године.
               Ове године ћемо кроз сарадњу са Националном службом за запошљавање позвати и наше бивше ученике како бисмо социјалним партнерима понудили што већи број квалификованих графичких радника, а нашим бившим ученицима омогућили запослење у струци
      .

• Партнери